LJUNGBYHED Tel: 0435 294 50    TYRINGE  Tel: 0451 515 00

Personal

Personal Ljungbyhed
Administration/lantbruksförsäljning 
                                                 
Christer Grövnes  Paul Andersson Marie Persson Oscar Tidfält
Företagsledare Ekonomi Administration Lantbrukssäljare
0435-294 51 0435-294 52 0435-294 53 0435-294 64
christer@ltlantman.se paul@ltlantman.se marie@ltlantman.se oscar@ltlantman.se 


Butik

Jeanette Premholt
Butikschef
0435-294 55

jeanette@ltlantman.se

Therese Hummerhielm

0435-294 59

therese@ltlantman.se
Tommy Madsen

0435-294 57
 

Markus Sved

0435-294 58

markus@ltlantman.se
 
 

Joel Andreasson
 
0435-294 56


 
Evelina Wickström

0435-294 54

evelina@ltlantman.se

 
Susanne Johansson

0435-294 67

susannej@ltlantman.se

 
Jeanette Fredlund


 
Kristina Ström


kristina@ltlantman.se
Grovbutiken

groven@ltlantman.se


Stephanie Gullberg
0435-294 60
stephanie@ltlantman.se


 
Maite Arwedsson

 






 
 
Foder och spannmålsanläggning i Ljungbyhed

Daniel Sander
Driftansvarig spannmåls/
foderanläggning/lager
0435-294 65
daniel@ltlantman.se


 
Amanda Holmstedt
 

0435-294 62
amanda@ltlantman.se
 
Christian Matthiessen


0435-294 63

christian@ltlantman.se
 

Iwan Johansson

iwan@ltlantman.se


 
 




 
 

Personal i Tyringe

Jan Thornström
Bitr. butikschef
0451-599 63
jan@ltlantman.se

Eva Willysson
Administration/Butik
0451-599 62
eva@ltlantman.se

Susanne Henningsson
Butik/Hästansvarig
0451-599 64
susanne@ltlantman.se



Anders Svensson
Lantbruk/Grovbutiken
0451-599 65
anders@ltlantman.se