LJUNGBYHED Tel: 0435 294 50    TYRINGE  Tel: 0451 515 00

Personal

Personal Ljungbyhed
Administration/lantbruksförsäljning 
                                           
Christer Grövnes  Paul Andersson Marie Persson Oscar Tidfält
Företagsledare Ekonomi Administration Lantbrukssäljare
0435-29451 0435-29452 0435-29453 0702-95 44 16
christer@ltlantman.se paul@ltlantman.se marie@ltlantman.se oscar@ltlantman.se 


Butik

Jeanette Premholt
Butikschef
0435-294 55

Mattias Åkesson
Ansv. färg, kläder
0435-294 56

mattias@ltlantman.se

Tommy Madsen
Ansv. lantbruk i butik och Jakt/fiske
0435-294 57
 
Sussi Ottosson
Spelansvarig m.m.
0435-294 59

sussi@ltlantman.se
 
 
Susanne Nilsson
Ansv häst, smådjur 
0435-294 58

susannen@ltlantman.se
 
 
Lotta Harrysson
Ansv. present, hushåll och post.
0435-294 66

lotta@ltlantman.se

 
Susanne Johansson
Butiksbiträde

susannej@ltlantman.se

 
 
Victor Alsén
Ansv. Grovbutiken
0435-294 54
victor@ltlantman.se
 
Kristina Ström
Varumottagning
0435-294 60

kristina@ltlantman.se
Grovbutiken
0435-294 65
groven@ltlantman.se


 
 
 
 
Foder och spannmålsanläggning i Ljungbyhed
 
Ulf Öhman
Chef spannmåls/
foderanläggning
0435-294 61
ulf@ltlantman.se
 
Tommy Ågren
Fodertillverkning
0435-294 62

tommy@ltlantman.se
 
 
Christian Matthiessen
Interna transporter
0435-294 63

christian@ltlantman.se
 

.

 
 




 
 

Personal i Tyringe

Jan Thornström
Bitr. butikschef
0451-599 63
jan@ltlantman.se

Eva Willysson
Administration/Butik
0451-599 62
eva@ltlantman.se

Susanne Henningsson
Butik/Hästansvarig
0451-599 64
susanne@ltlantman.se



Anders Svensson
Lantbruk/Grovbutiken
0451-599 65
 
Bengt Johnson
Grovbutiken
0451-599 61
 
anders@ltlantman.se bengt@ltlantman.se