LJUNGBYHED Tel: 0435 294 50    TYRINGE  Tel: 0451 515 00

Personal

Personal Ljungbyhed
Administration/lantbruksförsäljning 

Göran Svensson
Företagsledare
0435-294 51
0709-42 78 00
goran@ltlantman.se

Paul Andersson
Ekonomi
0435-294 52

paul@ltlantman.se

Marie Persson
Administration
0435-294 53

marie@ltlantman.se
     

Butik

Peter Börjesson
Butikschef
0435-294 55
peter@ltlantman.se

Mattias Åkesson
Ansv. färg, kläder
0435-294 56

 

Tommy Madsen
Ansv. lantbruk i butik och Jakt/fiske
0435-294 57
 
Sussi Ottosson
Tjänstledig till18-09-15
0435-294 59


 
 
Susanne Nilsson
Ansv häst, smådjur 
0435-294 58


 
 
Lotta Harrysson
Ansv. present, hushåll och post.
0435-294 66

 
 
Susanne Johansson
Butiksbiträde


 
 
Viktor Alsén
Ansv. Grovbutiken
0435-294 54
groven@ltlantman.se
 
Kristina Ström
Vaumottagning
0435-294 60

 

Rune Frank
Butiksbiträde butiken och groven
0435-294 65
groven@ltlantman.se
   
 
Foder och spannmålsanläggning i Ljungbyhed
 
Ulf Öhman
Chef spannmåls/
foderanläggning
0435-294 61
ulf@ljungbyhedslantman.se
 
Tommy Ågren
Fodertillverkning
0435-294 62


 
 
Christian Matthiessen
Interna transporter
0435-294 63


 
Per Jönsson
Transporter
073-381 50 18

 
 




 
 

Personal i Tyringe
Jan Thornström
Butikschef
0451-599 63
jan@tyringelf.se

Eva Willysson
Administration/Butik
0451-599 62
eva@tyringelf.se

Susanne Henningsson
Butik/Hästansvarig
0451-599 64
susanne@tyringelf.se


Anders Svensson
Lantbruk/Grovbutiken
0451-599 65
anders@tyringelf.se